Najnowsze komentarze
chinskahonda niezalogowany do: Z tarczą lub na tarczy
Pasują części od Hondy CG125. Jak ...
Bardzo fajny wpis.Posiadam takiego...
Reflektuję na taką dorobioną blach...
Osobiście nie uważam, że wszystko ...
A może ta pierwsza tarcza była nie...
Więcej komentarzy
Ulubieni blogerzy
<brak ulubionych blogerów>
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki
<brak wpisów>

O mnie


Kim jestem? O tu by mozna było dużo napisać...  i wielu zanudzić :)

Z zawodu architektem. Z powołania inżynierem. Z zamiłowania osobą która umie wszystkiego po trochu. Do tego Zosia Samosia tylko z przecinkiem, sam robię sobie projekty budowlane domu, wnętrz, sam wycinam skręcam frezuję i maluję meble (np. kuchnię), sam buduję i naprawiam rower, sam rozbieram skuter na części pierwsze i sam go rozbijam, sam buduje ścianę w domu pchany boźcem nowego członka rodziny, sam poprawiam obróbki blacharskie na dachu po partaczach (wszędzie sami partacze...), sam wymieniam opornik dmuchawy w BMW E46 i odkrywam że mam więcej niż jeden łokieć w ręce, sam wymieniam zapchany aparat w smartfonie, sam szlifuję progi w gitarze, sam się uczę C++ i uczenia maszynowego, sam gram na gitarze... no może czasami z kimś :)

Dlaczego sam? Czasamii dlatego że nikt się nie chciał podjąć, czasami bo trzeba szybko, czasami bo trzeba tanio, czasami dlatego że lubię. I to ostatnie najczęściej jest jedynym powodem istnienia pozostałych "czasami" :) Bo jak każdy Janusz oszczędności w końcu zrozumiem, że nie wyszło ani szybko, ani tanio...

Tagi

50ccm (1), 125 (1), 125ccm (1), alkohol (1), cg125 (1), cg125; 125; hamulec; tarcza;druciarstwo (1), chiński (1), el viento (1), honda (1), kibel (1), manic (1), nowy (1), quantum (1), skuter (1), toros (1), wiadro (1), wypadek (1), zipp (2)

Kategorie